מדיניות פרטיות

פרטיותך חשובה לנו באופן קריטי. בAdelante יש לנו כמה עקרונות יסוד:

אנו לא מבקשים ממך מידע אישי אלא אם כן אנו זקוקים לו באמת. (איננו יכולים לסבול שירותים המבקשים ממך דברים כמו המין או רמת ההכנסה שלך ללא סיבה נראית לעין.)
איננו חולקים את המידע האישי שלך עם אף אחד למעט כדי לעמוד בחוק, לפתח את המוצרים שלנו או להגן על זכויותינו.
אנו לא אוגרים מידע אישי בשרתים אלא אם כן נדרש להפעלה שוטפת של אחד משירותינו.
אם יש לך שאלות לגבי מחיקה או תיקון של הנתונים האישיים שלך, צור קשר עם צוות התמיכה שלנו.

מבקרים באתר

כמו רוב מפעילי האתר, Adelante אוספת מידע שאינו מזהה באופן אישי מהסוג שדפדפני האינטרנט והשרתים בדרך כלל הופכים לזמינים, כגון סוג הדפדפן, העדפת השפה, האתר המפנה והתאריך והשעה של כל בקשת מבקר. מטרתה של Adelante באיסוף מידע שאינו מזהה אישית היא להבין טוב יותר כיצד מבקרי Adelante משתמשים באתר שלה.

Adelante אוספת גם מידע שמאפשר זיהוי אישי כמו כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP) למשתמשים מחוברים ומשתמשים שמשאירים תגובות בבלוג Adelante.co.il. Adelante חושפת רק כתובות IP של משתמשים ופרשנים מחוברים תחת אותן נסיבות בהן היא משתמשת וחושפת מידע המזהה באופן אישי כמתואר להלן, פרט לכך שכתובות IP של מגיב הבלוגים וכתובות הדוא"ל גלויות ונחשפות למנהלי הבלוג בו התגובה הייתה שמאלה.

איסוף מידע המזהה באופן אישי

מבקרים מסוימים באתרי Adelante בוחרים ליצור אינטראקציה עם Adelante בדרכים המחייבות את Adelante לאסוף מידע המזהה באופן אישי. כמות וסוג המידע שAdelante אוספת תלויה באופי האינטראקציה. לדוגמא, אנו מבקשים ממבקרים המבקשים מאתנו הצעת מחיר למסור את הפרטים הנדרשים לשליחת הצעת מחיר זו. העוסקים בעסקאות עם Adelante מתבקשים למסור מידע נוסף, כולל במידת הצורך את המידע האישי והמידע הנדרש לעיבוד אותן עסקאות. בכל מקרה, Adelante אוספת מידע כזה רק ככל שנדרש או מתאים למלא את מטרת האינטראקציה של האורח עם Adelante. Adelante אינה חושפת מידע המזהה באופן אישי למעט כמתואר להלן. והמבקרים יכולים תמיד לסרב לספק מידע המזהה באופן אישי, את האזהרה שהיא עשויה למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר.

סטטיסטיקה מצטברת

Adelante עשויה לאסוף נתונים סטטיסטיים על התנהגותם של מבקרים באתרי האינטרנט שלה. לדוגמה, Adelante עשויה לעקוב אחר הדפים הפופולריים ביותר באתר Adelanteins.com או להשתמש בספאם שמוקרן על ידי שירותים מסוימים כדי לעזור בזיהוי ספאם. Adelante רשאית להציג מידע זה בפומבי או לספק אותו לאחרים. עם זאת, Adelante אינה חושפת מידע המזהה אישית למעט כמתואר להלן.

הגנה על מידע המאפשר זיהוי אישי מסוים

Adelante חושפת מידע המאפשר זיהוי אישי ומזהה באופן אישי רק לעובדי עובדיה, קבלנים וארגונים קשורים ש (i) צריכים לדעת מידע זה על מנת לעבד אותו בשמה של Adelante או לספק שירותים הזמינים באתרי Adelante, ו ( ii) שהסכימו שלא לחשוף זאת לאחרים. חלק מאותם עובדים, קבלנים וארגונים קשורים עשויים להיות ממוקמים מחוץ למדינת מולדתך; על ידי שימוש באתרי Adelante, אתה מסכים להעברת מידע כזה אליהם. Adelante לא תשכור או תמכור מידע שמאפשר זיהוי אישי ומזהה אישית לאיש. מלבד עובדיה, קבלנים וארגונים קשורים, כמתואר לעיל, Adelante חושפת מידע שמאפשר זיהוי אישי ומזהה אישית רק בתגובה להזמנה, צו בית משפט או בקשה ממשלתית אחרת. אם אתה משתמש רשום באתר של Adelante וסיפקת את כתובת הדוא"ל שלך, Adelante עשויה לשלוח לך מדי פעם דוא"ל כדי לספר לך על תכונות חדשות, לבקש את המשוב שלך, או סתם להתעדכן במה שקורה עם Adelante שלנו מוצרים. Adelante נוקטת בכל האמצעים הנחוצים באופן סביר כדי להגן מפני גישה, שימוש, שינוי או השמדה בלתי מורשים של מידע שעשוי להיות מזהה ומזהה באופן אישי.

עוגיות

קובץ cookie הוא מחרוזת מידע שאתר מאחסן במחשב של מבקר, ושהדפדפן של האורח מספק לאתר בכל פעם שהאורח חוזר. Adelante משתמשת בעוגיות כדי לעזור לAdelante לזהות ולעקוב אחר מבקרים, השימוש שלהם באתר Adelante והעדפות הגישה לאתר שלהם. מבקרי Adelante שאינם מעוניינים להציב עוגיות במחשבים שלהם צריכים להגדיר את הדפדפנים שלהם לסרב לעוגיות לפני השימוש באתרי Adelante, עם החיסרון שמאפיינים מסוימים ברשתות של Adelante
 


העברות עסקיות

אם Adelante, או בעיקר כל נכסיה, נרכשה, או במקרה שלא סביר שAdelante תיגמל או תיכנס לפשיטת רגל, מידע המשתמש היה אחד הנכסים שמועברים או נרכשים על ידי צד שלישי. אתה מאשר כי העברות מסוג זה עלולות להתרחש, וכי כל רוכש של Adelante רשאי להמשיך להשתמש במידע האישי שלך כמפורט במדיניות זו.

שינויים במדיניות הפרטיות

למרות שרוב השינויים עשויים להיות מינוריים, Adelante עשויה לשנות את מדיניות הפרטיות שלה מעת לעת, ולפי שיקול דעתה הבלעדי של Adelante. Adelante מעודדת מבקרים לבדוק לעתים קרובות בדף זה אם יש שינויים במדיניות הפרטיות שלו. המשך השימוש שלך באתר זה לאחר כל שינוי במדיניות פרטיות זו יהווה את הסכמתך לשינוי כזה.

גלילה למעלה
Please Change your Country of Residence

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.