מנכ"לים/ מנהלי שירות לקוחות בחברת איקומרס

רוצים להרוויח בין 16,000-100,000 ש"ח יותר בכל חודש

תוך שבוע באמצעות מערכות אוטומטיות פשוטות,

 לחסוך זמן עבודה של 5-20 נציגי שירות לקוחות,

ולהשקיע את הזמן הזה  כדי לייצר עוד מכירות?

צפו בסרטון כדי לגלות איך 👇
חלק מהלקוחות שלנו
שותפים רשמיים של

אם אתם מנכ"לים או מנהלי שירות לקוחות של חנויות אינטרנטיות ונמאס לכם לשרוף זמן וכסף על שירות לקוחות לא טוב, תמשיכו לקרוא

למה לעבוד איתנו?

אם אתם מנכ"לים או מנהלי שירות לקוחות בחברת אי קומרס, אתם ודאי נתקלים מדי יום בפניות מלקוחות. שרות לקוחות מעולה הוא המפתח להצלחת כלל חברות האיקומרס, וזהו השער לרכישת אמון הלקוחות בכם.

הבעיה היא שהרבה חברות לא מודעות לפתרונות הטכנולוגיים שקיימים, כדי לייצר מערך שירות לקוחות ברמה גבוהה, ולכן מתבזבזים משאבים עצומים של זמן, כסף וכוח אדם כדי לענות לפניות לשירות הלקוחות.

אם כיום, מערכת שירות הלקוחות שלכם עובדת בצורה ידנית, הפניות (הטיקטים) יוצרות כפילויות ונענות באופן ידני, ואתם מרגישים עומס על המערכת- הגעתם למקום הנכון.

אנחנו היחידים שעוזרים לחנויות אינטרנטיות לפתור את פניות השירות שלהם בצורה שונה ויעילה יותר.

סיפורי הצלחה של לקוחות

עובדת מצטיינת לא אנושית: המהפכה שחתכה ב-2/3 את הפניות בחברת הייטקזון

הייטקזון

זמן הטמעה: 7 ימים

לפני: שימוש במערכת לא מתאימה שלא אפשרה לסווג ולמיין את פניות השירות ידני

אחרי: כל פניית שירות נכנסת למערכת כשהיא ממוינת ומסווגת, כך שניתן לבנות עבורה תהליך טיפול אוטומטי. המערכת האוטומטית מבצעת עבודה של 6 נציגי שירות.

עלות לפנייה: 9 ש"ח

חיסכון חודשי: כ 30,000 ש"ח

אורי עירוני - סמנכ"ל פרויקטים ו B2B
ציטוט

"היה לנו עומס, ממש Pile-up רציני של פניות, והגענו למצב שבו אנחנו מתמודדים עם ריבוי אדיר של פניות בערוצים שונים. האיחוד (של הפניות, שנעשה באמצעות ההטמעה של Zendesk), גרם לירידה של שני שליש בכמות הפניות. בלי קשר, המערכת גם איפשרה עבודה מסודרת יותר ויכולנו באמת למצוא את הדרך לצאת מהבוץ".

 

הסיפור

הייטקזון עברו ממצב שהם פותרים בצורה ידנית פניות לגבי סטטוס הזמנה ופניות כפולות למצב ש2/3 מכלל הטיקטים נפתרים על ידי אוטומציה ושביעות הרצון של הלקוחות עולה תוך שבוע אחד בלבד.

 

המהפך של לופה: המהלך הפשוט שהפחית 15% מהפניות לחברה

לופה

זמן הטמעה: 7 ימים

לפני: פתרון ידני של פניות כפולות

אחרי: 15% מהטיקטים נפתרו בצורה אוטמטית

אודליה שירון - מנהלת IT
ציטוט

"השינוי הזה מייעל מאוד את העבודה ומזרז אותה. כיום, הלקוח מקבל פעם אחת תשובה על כל הפניות שלו במקום אחד. גם הנציג יכול להתעסק בפנייה אחת – מרוכזת ומפורטת – תוך שהוא רואה את כל הפניות הקודמות של הלקוח מכל הפלטפורמות באותו המסך – בלי לחפש מידע במקומות שונים. הכול מאוד מסודר וזה עוזר גם לנציג וגם ללקוח שמקבל את כל הפתרונות בצורה מהירה ונעימה הרבה יותר".

 

הסיפור

בלופה עברו מפתרון ידני של טיקטים כפולים, שהייתה פעולה מאוד מתסכלת עבורם, לפתרון אוטומטי של 15% מכל הטיקטים שלהם – כולם ללא יוצא מן הכלל טיקטים כפולים.

13.8% טיקטים כפולים נפתרו בצורה אוטומטית

תאריך תחילה: יולי 2020

לפני: ידני

אחרי: 13.8% מהטיקטים נפתרו בצורה אוטמטית

הסיפור

שינוי דרסטי מפתרון פניות בצורה ידנית לפתרון אוטומטי עבור פניות כפולות ופניות בנוגע לשילו, שליש מהטיקטים נפתרים בצורה אוטומטית באמצעות התהליך שיצרנו, זמן עבודה – 7 ימים בלבד!

ציטוט

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

ארבעת השלבים לפתרון אוטומטי של פניות שירות לקוחות

כדי לפתור פניות שירות לקוחות באופן אוטומטי, צריך לבצע ארבעה שלבים עיקריים:

1. חנויות אי-קומרס צריכות לדאוג להעביר את כל נתוני הלקוחות למערכת השירות, כדי להפחית את הזמן שנציג משקיע כדי לפתור פניות ואת הזמן לפתרון של כל פנייה:

בעבר, מנהל שרצה להטמיע תהליכים אוטומטיים במערכת שירות הלקוחות שלו היה צריך לדאוג למשוך את הנתונים ממערכות שונות על מנת לאפשר לנציגים גישה לכל המידע ולאפשר בנייה של תהליכים אוטומטיים.

הדרך החדשה היא ריכוז של כל הנתונים במערכת שירות הלקוחות, על מנת לקצר את זמן המענה של הנציגים, למנוע את הצורך בחיפוש מידע במערכות שונות ולהקים את התשתית לבניית תהליכים אוטומטיים. התוצאה היא זמן קצר יותר לתגובה, חסכון בזמן עבודה של הנציגים, יותר פניות שנפתרות במענה אחד והגדלת הרווחים שלכם.

2. פתרון אוטומטי של פניות שירות פשוטות, מאפשר לחנויות אי- קומרס להגיע לחסכון גבוה וליעילות הרבה יותר גבוהה ממה שיש להם כיום, מכיוון שרוב הפניות באי-קומרס פשוטות:

 

השיטה הישנה דורשת מנציגים לענות באופן ידני לפניות פשוטות ולאתר את המידע הנדרש במערכות שונות. התוצאה היא זמן מענה ארוך יותר, מידע שלא תמיד נכון, עיסוק מתמיד בגיוס עובדים ושביעות רצון נמוכה של הלקוחות.

הדרך החדשה היא לפתור באופן אוטומטי פניות שירות, כך שהנציגים מתעסקים רק בפניות המורכבות. התוצאה היא מענה מיידי 24/7 ללקוחות,  חסכון בעלויות הגיוס ורווח גדול יותר מכל לקוח.

 3. לחברות איקומרס יש בד"כ כ – 20% פניות כפולות בתור העבודה בכל זמן. ניתן לאתר את הפניות באופן אוטומטי ולפתור אותן, כך שתור העבודה תמיד נקי מפניות כפולות, בכל הערוצים:

 

בשיטה הישנה, הנציגים צריכים באופן ידני לאתר ולפתור פניות כפולות, או שהם עונים פעמיים לאותה הפניה. התוצאה היא נפח פניות גבוה, תסכול לנציגים, שביעות רצון נמוכה וזמן ארוך עד למענה ללקוח.

הדרך החדשה היא לאתר ולפתור באופן אוטומטי פניות שירות לקוחות כפולות לפי הלוגיקה העסקית שלכם. התוצאה היא צוות רגוע יותר,  שיפור זמני המענה שלכם ללקוחות ולפחות 15-20% פחות פניות.

 

4. רוב האנשים רוצים לקבל פתרון מיידי לבעיה שלהם- לא חשוב להם כ"כ איך זה קורה:

בעבר, לקוחות היו צריכים להשאיר הודעה ולחכות עד 48 שעות למענה. התוצאה היא פניות לא רלוונטיות, זמן ארוך למענה ותסכול של הלקוחות. הזמן למענה השתנה לפי תקופות השנה, הלקוחות היו כועסים על הנציגים או פשוט נכנסים לאתרים של המתחרים.

כעת אפשר לתת ללקוחות לפתור את הבעיות שלהם 24/7. פניות מורכבות מנותבות לנציגים הנכונים כשהן מוכנות ככל האפשר לטיפול. התוצאה היא זמן נמוך יותר למענה, נציגים פחות עמוסים ושחוקים, שביעות רצון גבוהה יותר ו LTV גבוה יותר. 

 

אז איך עושים את זה?

אפשר להמשיך לגייס עובדים

  • אתם יכולים להמשיך לעבוד בצורה ידנית ולגייס עובדים .
  • התוצאה: זמן ארוך לפתרון, עלויות גבוהות לטיפול בפניה, גיוס עובדים זמניים ושביעות רצון שנפגעת.

אפשר לפתח עצמאית

  • אתם יכולים לנסות לבנות את הפתרון בעצמכם או להשתמש בבית תוכנה חיצוני.
  •  אבל, לחבר API תמיד נשמע כמו שבוע עבודה, והופך לחודשים של התעסקות.
  • צריך לחבר לפחות 4-5 ממשקי API, לדאוג לתשתית 24/7 ולשינויים ב API, אבטחת מידע, מגבלות שימוש ופשוט לבדוק שהכל לא נשבר כל הזמן.
  • מה שהיה פרויקט של שבוע, הופך לעבודה שנמשכת חצי שנה.

או שתכירו את בקי

בקי היא העובדת שמכירה את העסק שלכם ועובדת טוב כמו 5-20 נציגים שירות לקוחות. בקי תענה באופן אוטומטי לכל הפניות הפשוטות, מקבלת את כל המידע ממערכת שירות הלקוחות שלכם (אין צורך להחליף או לשנות אף מערכת),  ועונה לכל לקוח במהירות עצומה ( ואפילו לאינסוף לקוחות בו זמנית- כמו שאף עובד שלכם לא יוכל לעשות),  בכל ערוץ תקשורת שבו הוא בחר לפנות אליכם.

למי זה מתאים?
מנהלי תפעול
מנכ"לים של חברות איקומרס
מנהלי שירות לקוחות

אם אתם רוצים לבנות עסק רווחי מבלי להוציא סכומי כסף עצומים על שירות לקוחות ורוצים לבנות צוות שירות לקוחות חזק ויעיל– הפתרון שלנו הוא בשבילכם

יתרונות מיידים

פתרון אוטומטי של פניות פשוטות וחסכון של 5-20 עובדים

תוכלו לגייס פחות עובדים מכיוון שהפניות הפשוטות יטופלו באופן אוטומטי

חסכון של 16,000-100,000 ש"ח בחודש ועליה לאויר בתוך שבעה ימים
איך זה עובד?
פתרון פניות פשוטות באופן אוטומטי- תוכלו להשתמש בבקי, הסופר נציגה שלנו, שמופעלת ע"י AI- כדי לענות באופן אוטומטי לפניות פשוטות
תהליכים אוטומטיים בכל הערוצים- תקבלו מאיתנו את כל הכלים הנדרשים כדי שהלקוחות יעברו בתהליכים האוטומטיים, לא משנה מאיזה ערוץ הם פונים
כאשר לקוחות פותחים פניות כפולות בכל הערוצים, אנחנו משווים את המזהים הייחודיים של הלקוח, ואם מאותרת פניה כפולה, אנחנו פותרים את הפניה הכפולה לתוך פניית המאסטר. הפניה הכפולה יוצאת באופן אוטומטי מהתור של הנציגים.
תוכלו להשתמש בדשבורד הנתונים שלנו כדי להבין במהירות מה התהליכים האוטומטיים הטובים ביותר, והיכן אתם יכולים לשפר את חווית הלקוח שלכם

100% אחריות

 

100% שביעות רצון- אם לא הייתם מרוצים מהתוצאות של השירות, ניתן לקבל החזר מלא בחודש הראשון ללא אותיות קטנות.

שאלות נפוצות

אנחנו עוסקים בתחום כבר שלוש שנים. אפשר לראות את רשימת הממליצים והלקוחות שלנו כאן: adelante.co.il . נשמח לחבר אתכם ללקוחות קיימים להמלצות.

כן- כל הרכישות כוללות תמיכה טלפונית, בWhatsApp ובאי-מייל.

רוב החברות רואות את ההשפעה של המערכת בתוך שבעה ימים.

לחלוטין: אנחנו עובדים לפי מדיניות אבטחת מידע. השרתים שלנו עומדים בתקני ISO9001 ו ISO27001, ותומכים ב GDPR.

כן- יש לנו חיבורים מוכנים ל 800+ ספקים ואנחנו כל הזמן מוסיפים חיבורים נוספים. אנחנו מתחברים ל USPS, Fedex, DHL, UPS, דואר ישראל, בלדר ועוד מאות חברות בכל העולם.

כן- הנתונים שלנו נמשכים ישירות ממערכת ספקי השילוח וזהים ב 100% למה שתראו בעמוד המעקב של חברת המשלוחים.

כן- בקי מתחברת לכל פלטפורמה כמו Shopify, Magento, Woocommerce, וכל פלטפורמה אחרת, כולל כאלו שפותחו באופן עצמאי. החיבור עצמו פשוט ולרוב הפלטפורמות כל מה שצריך לעשות זה לבצע הגדרות פשוטות.

אנחנו מחזירים להם את סטטוס ההזמנה עבור כל המשלוחים שלא נמסרו אליהם עדיין, בטווח זמנים שמוגדר על ידכם (לדוגמה: בחודש האחרון).

אנחנו תומכים בכל הערוצים הכתובים: צ'אט, WhatsApp, SMS, מיילים, פייסבוק מסנג'ר וטפסי צור קשר, וגם בפניות טלפוניות.

בקי לא מחליפה את מערכת שירות הלקוחות שלך, אלא מתחברת כסופר-נציגה מבוססת AI כדי לענות על פניות באופן אוטומטי.

אנחנו עובדים עם כל המערכות: זנדסק, סיילספורס, פרשדסק, Kustomer.io, קומבוקס,גלאסיקס, Zoho desk, Wix Answers ועוד מערכות רבות נוספות. אם הפלטפורמה שלכם לא רשומה- אנחנו יכולים לבנות חיבור מהר מאוד.

בקי מגיעה עם תהליכים אוטומטיים מוכנים עבור המקרים הנפוצים באיקומרס: סטטוס הזמנה ועדכוני משלוח, ביטולים והחזרות, החלפות, שליחת קודי קופון, זמינות מוצרים ושעות פעילות החנות. אנחנו יכולים גם לבנות תהליכים אוטומטיים מותאמים עבורכם, כתלות בצרכים הייחודיים שלכם.

לא- אתם משלמים רק עבור פניות שאנחנו פותרים לכם. הכי פייר שיש 🙂

אם במהלך 30 הימים לאחר סיום ההקמה אתם לא מרוצים מהשירות מכל סיבה שהיא, עדכנו אותנו ונחזיר לכם את כל הסכום ששולם.

כן- התהליכים שלנו לא מבוססים על השפה ויעבדו בלי קשר לשפה שבה הנציגים או הלקוחות שלכם כותבים. התשובה ללקוחות תצא בהתאם לשפה שהם פנו בה.

צ'טבוט בד"כ מבצע באופן אוטומטי רק את הצד שמול הלקוח. בקי מספקת תשובה אוטומטית, שכוללת גם נתונים מהמערכות שלכם שאינן חשופות ללקוח.

אנחנו לא שומרים שום מידע מהפניות שלכם, וכל המידע נמחק באופן מיידי לאחר שהוא מעובד.

לא- הפניות נפתרות במערכת השירות לקוחות שלכם, וכל המידע נשאר אצלכם במערכת כך שבמידת הצורך ניתן לחזור לענות ללקוח.

מי אנחנו?

את אדלנטה הקמנו לאחר ניסיון מאתגר בשירות הלקוחות בעסק הביטוח המשפחתי. הצטברו פניות רבות, המעקב היה מורכב, ולעיתים פניות נפלו בין הכסאות, טופלו בידי אנשים שונים וזמן רב התבזבז על פניות כפולות.
הבנו שמוקדי שירות רבים סובלים מאותן בעיות, ולאחר שראינו את החיסכון והסדר העצום שנוצרו בעסק המשפחתי, התחלנו להטמיע את השיטה שלנו במוקדי שירות רבים.

תמיר בשקין
CEO

גיל בשקין
Customer Success

אריק טולצ'ינסקי Head of Sales

נגה הרשקוביץ
מנהלת משרד

ליעד יוסף הטמעת מערכות ותמיכה