יותר ביצועים, פחות ניירת

יש לעסק שלך אתגר טכנולוגי? אנחנו יכולים לפתור לך אותו

המומחיות שלנו

השירותים שלנו

אפיון והטמעת מערכות CRM

לא חוזרים לכל הלידים שלכם? משתמשים באקסל ורוצים להתקדם? אנחנו נאפיין את הצרכים שלכם, נמליץ על מערכות, נבצע את ההטמעה וההדרכה בעסק- ובסוף נחבר את הכל לשאר המערכות הטכנולוגיות שלך.

צ'טבוטים

הצ'טבוטים מאפשרים לך לבצע אוטומציה של עד 70% מהאינטרקציות שלך עם הלקוחות, וניתנים לפריסה בכל הערוצים שבהם העסק שלך מתקשר: SMS, Whatsapp, פייסבוק מסנג'ר וצ'ט באתר.

חיבורים מכל ולכל מערכת

צריכים לחבר את הנהלת החשבונות ל CRM? לשלוח הודעות SMS כשהמשלוח יצא ללקוח? אנחנו מחברים כל מערכת לכל מערכת אחרת, ועובדים גם עם ממשק התכנות של המערכות השונות (API) ע"מ לתת לך גמישות מלאה בבניית התהליכים בעסק שלך.

חיבור ל WhatApp Business API

באמצעות השותפות שלנו עם חברת LivePerson, אנחנו מאפשרים לכל עסק להתחבר ל API של WhatsApp ולהיות זמין 24/7 ללקוחות שלו באמצעות ה Whatsapp

אוטומציה שיווקית

האוטומציה השיווקית מטפלת בפעולות בתהליך המכירה שאין לך זמן לבצע, החל מתיאום פגישות ועד שליחת הצעות מחיר וצירוף לקוחות חדשים. זה כמו לצרף עוד עובד, רק בלי ההפרשות לפנסיה.

אפליקציות בהתאמה אישית

צריכים לפתח משהו שייחודי רק לכם, או הרחבה מסויימת לאפליקציה שאתם משתמשים בה? אנחנו יודעים לבצע גם פיתוחים בהתאמה אישית כדי לענות על הצרכים שלכם.

שי צריך לכתוב פה משהו ממש מרשים
שי ארליכמן
בעלים, WiserPlatforms

חלק מהלקוחות שלנו

מי אנחנו?

המטרה שלנו היא להפוך את העסק שלך שלכם ליעיל ככל האפשר, כך שתוכלו להתמקד יותר בעבודה שלכם ופחות בעבודת אדמיניסטרציה. אנחנו מובילים עסקים החל מתהליך האפיון, דרך ההטמעה בחברה ומייצרים חיבור בין כל המערכות השונות בעסק שלך בצורה קלה לתחזוקה, ומאפשרים לך להקדיש יותר זמן ללקוחות שלך- ופחות זמן לאדמיניסטרציה

ספרו לנו מה האתגרים שלכם, ונתחיל לתכנן את הפתרונות

תשאירו הודעה ונחזור אליכם

גלילה למעלה
Please Change your Country of Residence

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.