פייסבוק מכיר 60% מההובלות המקוונות ללקוחות על פלטפורמת הכוח הדו-צדדי שלה

חבר מייד סוכני נדל"ן ומובילים חדשים, וספק שיעורי המרה גבוהים פי 100.

פייסבוק מכיר 60% מההובלות המקוונות ללקוחות על פלטפורמת הכוח הדו-צדדי שלה

חבר מייד סוכני נדל"ן ומובילים חדשים, וספק שיעורי המרה גבוהים פי 100.

55 מיליון

סך כל המשתמשים החודשי

31 מיליון

רוכשי בית מבקרים
טרוליה בכל חודש

60%

לידים בטרוליה הם
כבר מוסמך

קניית בית יכולה להיות סיכוי מפחיד. אך ב- Trulia, קונה בית פוטנציאלי יכול להיות מחובר עם סוכן נדל"ן כדי לקבל תשובות לשאלות בזמן אמת באמצעות פיתרון למעקב אחר שיחות ומעקב אחר שיחות הבנוי על טוויליו.

לתת לסוכני נדל"ן יתרון

עבור סוכן נדל"ן הרודף אחרי עופרת חמה, המהירות היא הכל. על פי מחקר שנערך על ידי ד"ר ג'יימס אולדרויד מ- MIT, הסיכוי של סוכן ליצור קשר בהצלחה עם הפניה מקוונת גבוה פי מאה אם ההובלה תשמע מהסוכן תוך 5 דקות ממילוי הטופס המקוון.

הבנת החשיבות המרכזית של תגובה מהירה לשורה התחתונה של סוכן, Trulia, חברת סטארט-אפ ידועה בסן פרנסיסקו, שילבה לחיצה להתקשרות עם פתרון מעקב אחר שיחות בשם Instant Leads. הובלות מיידיות של Trulia מעניקות לסוכנים את היכולת להגיב ללידים מהר יותר מכל אחד אחר בענף.

דור עופרת שמניע את המחט

כאשר הלקוח הפוטנציאלי כולל את מספר הטלפון שלה בטופס ליד המופעל על ידי Trulia, אפליקציית ה- Click-to-Call המופעלת על ידי טוליה מחברת מייד את הסוכן לבין הלקוח הפוטנציאלי בשיחה חיה. אם הלקוח הפוטנציאלי אינו כולל את מספר הטלפון שלו או שהסוכן תפוס, Trulia שולח לסוכן הודעת טקסט עם פרטי הלקוח הפוטנציאלי.

בהתחשב בכך שהיתרון המוביל הראשון הוא עצום בלקוחות מנצחים בשוק הנדל"ן וכי 86% מהובלות הנדל"ן רואים זמן תגובה "חשוב ביותר" בבחירת סוכן הנדל"ן שלהם, שילוב הקריאה להתקשרות מיידית של Trulia מעניק סוכנים רגל דרמטית בתחרות.

מעקב אחר שיחות וכיור המטבח

Twillio מעניק גם ניתוח של שיחות לידים מיידיים. מכיוון שטוויליו מקלה כל כך על רכישת מספרי טלפון בסדר גודל, פיתרון מעקב השיחות של Trulia מעניק לכל סוכן באופן אוטומטי מספר ייחודי בטיסה. כשאנשים מתקשרים למספרים האלה, Trulia מנתב מייד את השיחה הנכנסת ישירות לקו הראשי של הסוכן ומודד את מספר השיחות שנכנסות. סוכנים יכולים לקבל דיווחים על כמה שיחות הם קיבלו, מתי וכמה זמן הם נמשכו.

עם נתונים אלה בידם, הם יכולים למדוד את ההחזר על ההשקעה של כל קמפיין Trulia ולבצע אופטימיזציה של השקעותיהם לטובת החזר ה- ROI המרבי.

סקירה כללית

Trulia חלק מקבוצת Zillow, מספקת כלים ומידע לרוכשי בתים ומוכרים כדי להעריך רכישות בתים.

אתגר

חיבור רוכשי בתים מעוניינים לסוכני נדל"ן מוסמכים.

פתרון

מעקב אחר שיחות, לחץ להתקשר, התראות לידים, הפצת לידים חי
הוקם ב
2004

הוקם ב

סן פרנסיסקו, קליפורניה

המטה

קול לתכנות
נתב המשימות

מוצרים קשורים

קול לתכנות
נתב המשימות

גלילה למעלה
Please Change your Country of Residence

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.